o dotHR…

Witam Cię ma mojej stronie,

Stworzyłam to miejsce z myślą o robieniu biznesu. Dość oczywiste, prawda?

Czy jesteś osobą indywidualną czy prezesem/managerem/pracownikiem w firmie, cieszę się, że Tu jesteś. To co tu znajdziesz, mam nadzieję będzie stanowiło dla Ciebie inspirację, w odkrywaniu na nowo tego co znasz oraz tego  co możesz jeszcze poznać.

Chciałabym abyś czytając informacje na tej stronie poznał mój punkt widzenia, który jest zbiorem dotychczasowych doświadczeń oraz na bieżąco odkrywanych ciekawych osób, miejsc, książek, szkoleń, konferencji. Oczywistym zatem jest, że jeśli mój sposób myślenia wydaje Ci się choć trochę bliski, chciałabym Cię zachęcić do nawiązania współpracy ze mną. Liczę również na Twoje komentarze, pytania i sugestie, które pozwolą na wymianę myśli, na wzbogacenie doświadczeń, śledzenie innych perspektyw.

Nie znajdziesz tu ”typowej” oferty:
– bo, chciałabym Cię lepiej poznać i dopasować ją do Twoich potrzeb
– bo, wypisując wszystko to co mogłoby ją stanowić, znudziłoby Cię czytanie jej
– bo, uważam, że poznając mnie w ten sposób szybciej się dogadamy

Czuj się szczególnie zaproszony do kontaktu ze mną gdy:
– będąc osobą indywidualną rozważasz coaching ( indywidualny, managerski, executive, leadership, performance, career)
– będąc “szefem” szukasz rozwiązania, które wspierałoby  i/lub odciążało dział HR ( nawet lub szczególnie, gdy nie masz działu HR) w projektach konsultingowych i/lub outsourcingowych z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi

I na koniec:
– moje wytłumaczenie:
– pisząc np. „poznał” mam na myśli „poznał/poznała” nie stosuję uprzywilejowań czy uprzedzeń, ta pierwsza forma jest „wygodniejsza”
– moja prośba:
– bądź wyrozumiały w stosunku do mnie i cierpliwy, ten projekt dopiero zaczynam!

Dorota Kulka